I. ELTE Alumni kupa
- kupa -
Írta: Adminisztrátor
2012. május 07. hétfő, 19:48

Hagyományteremtő tornára hívjuk egyetemünk volt hallgatóinak kispályás labdarúgó csapatait!

A torna célja: egyetemi sportélet bemutatása, kapcsolatok kiépítése az egyetem és a volt hallgatók között, az Alumni rendszer bemutatása.

Meghívott csapatok:
Jogász Bajnokság, Bölcsész Bajnokság és Lágymányosi Bajnokság valamint a régebbi egyetemi bajnokságok csapatai. Várjuk azon volt hallgatóinkat is, akik erre az alkalomra állnak össze egy csapattal.

A kupa időpontja: 2012. május 27. (vasárnap) 9-15 óráig
Helyszín: XI. kerület, ELTE Bogdánfy úti Sporttelep, műfüves pályái, ill. több csapat esetén az ELTE
Mérnök utcai Sporttelepének füves pályája.

Nevezés: 2012. május 15-ig elektronikus formában a megadott email címen. Nevezési díj 5000 Ft.

Az első 16 csapat nevezését tudjuk elfogadni.
Program, lebonyolítás: résztvevők számától függően négyes csoportokban; csoportmeccsek után a csoport
első két helyezettje egyenes kieséses rendszerben folytatja a mérkőzést a döntőig.
További szórakoztató, kiegészítő programokkal, büfével várjuk a résztvevőket.

Díjazás: 1-3. helyezett kupát kap, oklevéllel. Különdíjak: legjobb játékos, legjobb kapus.

Szabályok: 5+1-es csapatok, kispályás foci szabályai szerint.